Видео

 АННА КАРЕНИНА

по Л.Н.Толстой

драматизация и режисура Николай Поляков
сценография Марина Райчинова
оригинална музика и изпълнение Христо Йоцов с участието на Белослава – вокал и Михаил Йосифов - флюгелхорн
хореограф Анна Пампулова
асистент режисьор Юлиян Малинов
видео Димитър Сарджев

Участват:
Силвия Петкова/София Маринкова, Юли Малинов, Милена Живкова, Мартин Гяуров, Юлиян Рачков, Мила Банчева, Антон Григоров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Михаил Милчев, Ириней Константинов, Лора Мутишева

НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ

от Айн Ранд

Творчески екип:
превод Златна Костова
режисьор Пламен Марков
сценограф Мира Каланова
композитор Калин Николов

Участват:
Николай Антонов, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Мила Банчева, Лора Мутишева, Силвия Петкова/ Милена Живкова, Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Михаил Милчев, Росен Белов, Пламен Манасиев, Петя Силянова, Симона Халачева, Ивайло Герасков, Юли Малинов, Антон Григоров

 

 

ОЛД СЕЙБРУК и ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК

от Уди Алън (на ОЛД СЕЙБРУК) и Нийл Саймън (на ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК)

Творчески екип:
превод на ОЛД СЕЙБРУК: Матей Тодоров
превод на ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК: Милена Сотирова

режисьор: Николай Поляков
художник: Юлияна Войкова -Найман
хореограф: Ива Караманчева
видео: Огнян Костовски

Участват:
Николай ДимитровЛора МутишеваСилвия Петкова/ Мила Банчева, Пламен МанасиевМартин ГяуровСимона ХалачеваНиколай Антонов, Юлиян РачковМилена Живкова, Дария Симеонова, Лилия Маравиля

Антигона


от Жан Ануи

превод: Христо Мицков
сценична редакция и постановка: Иван Добчев
режисьор: Иван Добчев
асистент на режисьора: Христо Мицков
сценография: Станислав Памукчиев
костюми: Петя Боюкова
музика: Христо Намлиев
фотограф: Симон Варсано

Участват:
Дария Симеонова, Каталин Старейшинска, Невена Калудова,/, Милена ЖивковаСилвия Петкова/ Мила Банчева, Божидар Йорданов, Ириней КонстантиновЙорданка ЛюбеноваНиколай ВърбановРосен БеловНиколай Димитров, Иван Крумов

 

Покана за вечеря


от Оля Стоянова

режисьор: Тея Сугарева
сценография: Каролина Далкалъчева
композитор: Александър Костов

Участват:
Ивайло ГерасковПламен МанасиевДария СимеоноваАнтон ГригоровМартин Гяуров

 

Скачай!

от Здрава Каменова
композитор: Мартин Каров
режисьор: Калин Ангелов
сценография и мултимедия: Никола Налбантов
музикален директор:Георги Георгиев
хореограф: Ана Митева

Участват / Starring

Милена ЖивковаСава ПиперовЙоанна ТемелковаПетя Силянова, Калин Пачеръзки, Николай ДимитровЮлиян Рачков, Антон ГригоровЛора МутишеваСилвия ПетковаДария СимеоноваЮли МалиновМартин ГяуровНиколай ВърбановМихаил Милчев

 

 

ТИРАМИСУ

от Йоанна Овшанко

Творчески екип:
режисьор: Николай Поляков
сценография и костюми: Огняна Серафимова
асистент по костюмите: Искра Петкова
видео: Евгения Събева
превод: Марияна Минковска

Участват:
Лилия МаравиляСилвия ПетковаМила БанчеваДария СимеоноваЛора МутишеваЛуиза ГригороваСнежана Макавеева

 

ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА

от Бранислав Нушич

Творчески екип:
превод Катя Йорданова
режисьор Недялко Делчев
сценография Петър Митев
музика Калоян Димитров
видео Димитър Сарджев
оператор Веселин Христов


Участват:
Лилия МаравиляДария Симеонова, /, Лора Мутишева, Румен Троев, Юлиян РачковНиколай ВърбановСимона ХалачеваБорис ГеоргиевАнтон ГригоровЮли МалиновМайя ОстоичНевена Калудова, /, Силвия ПетковаЙорданка ЛюбеноваНиколай ДимитровИриней Константинов

 

ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА

от Виктор Юго Спектакъл на Лилия Абаджиева

Творчески екип:
постановка,сценична версия и музикална картина Лилия Абаджиева
драматизация Димитър Стоянович
сценография и костюми Васил Абаджиев

Участват:
Пламен Манасиев, Калин Врачански, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай АнтоновРосен Белов, Николай ВърбановЮлиян Рачков, Михаил Милчев,  Антон Григоров, Николай Димитров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Майя Остоич, студенти в Театрален колеж „Любен Гройс“

 

ПИТЪР ПАН

от Пиърс Чатър Робинсън

Творчески екип:
превод Катя Йорданова
режисьор Недялко Делчев
сценография Петър Митев
музика Калоян Димитров
видео Димитър Сарджев
оператор Веселин Христов


Участват:
Антон Григоров, София Маринкова, Лора Мутишева, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Симона Халачева, Юли Малинов, Юлиян Рачков

 

НИЕ СМЕ ВЕЧНИ!

от Кирил Буховски

Творчески екип:
режисьор: Василена Радева
сценограф: Даниела Николчова
композитор: Емилиян Гацов- Елби
автор на специална песен, лайтмотив на спектакъла: Константин Кучев

Участват:
Боян АрсовЮлиян РачковАнтон ГригоровСимона ХалачеваДария СимеоноваЛора Мутишева,
със специалното участие на Адриана Николова - Печенката

 

Сватбата на дребния буржоа


от Бертолт Брехт

режисьор: Петринел Гочев
сценография: Юлияна Войкова-Найман

Участват:
Лора МутишеваСимона ХалачеваНевена КалудоваСилвия ПетковаНиколай ВърбановНиколай ДимитровРосен БеловЮли МалиновЮлиян Рачков

Ян Бибиян


от Елин Пелин

режисьор: Бисерка Колевска
сценография: Свила Величкова
хореография: Татяна Соколова
музика: Василен Вълчанов
сценичен бой: Емил Видев

Участват / Starring

Борис Георгиев, Николай ВърбановНиколай Димитров, Симона Халачева, Юли МалиновЮлиян Рачков

Пипи Дългото Чорапче


от Димитър Стефанов, по мотиви от «Пипи дългото чорапче» от Астрид Линдгрен

автор и режисьор: Димитър Стефанов
сценография: Димитър Димитров
музика:Владимир Джамбазов

Участват

Майя ОстоичСилвия ПетковаНиколай ДимитровЮли Малинов

 

Грозният / The Ugly One

от Мариус фон Майенбург / by Marius von Mayenburg

режисьор Василена Радева / Directed by Vasilena Radeva

превод Гергана Димитрова / Translated by Gergana Dimitrova

сценография и костюми Владимир Славов / Design by Vladimir Slavov

музика Тодор Стоянов / Music by Todor Stoianov

Участват / Starring

Невена Калудова, Росен Белов, Михаил Милчев, Милен Николов, Калин Врачански

Nevena Kaludova, Rossen Belov, Mihail MiltchevMillen Nickolov, Kalin Vrachanski

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Неделя вечер / Sunday Evening

от Захари Карабашлиев / by Zachary Karabashliev

режисьор Здравко Митков / Directed by Zdravko Mitkov

сценография и костюми Невяна Кавалджиева /

Scene and costumes by Neviana Kavaldzhieva

музикална среда Здравко Митков / Music by Zdravko Mitkov

Участват / Starring

Лилия Маравиля, Мила Банчева, Иван Ласкин, Гергана Плетньова,

Николай Върбанов, Мартин Гяуров

Lilia Maraviglia, Mila Bancheva, Ivan Laskin, Gergana Pletniova,

Nikolay Varbanov, Martin Ghiaurov

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Ревизор / The Government Inspector

от Николай Василиевич Гогол / by Nikolai Vasilievich Gogol

режисьор Бойко Богданов / Directed by Boyko Bogdanov

превод Христо Радевски / Translated by Hristo Radevski

сценография и костюми Петя Стойкова / Scenography & Costumes  by Petya Stoikova

музика Бойко Богданов / Music by Boyko Bogdanov

музикален ръководител Данко Йорданов / Vocal coach Danko Jordanov

Участват / Starring

Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Сава Пиперов, Калин Врачански, Пламен Манасиев, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков, Пламен Сираков, Николай Върбанов, Николай Димитров, Мартин Гяуров

Maria Sapundjieva, Nevena Kaludova, Yordanka Lyubenova, Milena Zhivkova, Lilia Maraviglia, Sava Piperov, Kalin Vrachanski, Plamen Manassiev, Mihail Miltchev, Nikolay Antonov, Rossen Belov, Julian Rachkov, Plamen Sirakov, Nikolay Varbanov, Nikolay Dimitrov, Martin Ghiaurov

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Как се научих да кормувам / How I Learned to Drive

от Пола Вогъл / by Nikolai Vasilievich Gogol

режисьор Николай Поляков / Directed by Nikolai Poliakov

превод Харалампи Аничкин / Translated by Haralampi Anichkin

сценография Красимир Вълканов / Scenography by Krasimir Valkanov

костюми Мария Диманова / Costumes by Maria Dimanova

композитор Румен Цонев / Composer Rumen Tsonev

Участват / Starring

Елен Колева, Ириней Константинов, Десислава Чутуркова, Пламен Манасиев, Мила Банчева / Лора Мутишева

Elen Koleva, Irinei Konstantinov, Desislava Chuturkova, Plamen Manassiev, Mila Bancheva/Lora Mutisheva

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Суматоха / Commotion

от Йордан Радичков / by Yordan Radichkov

режисьор Боян Иванов / Directed by Boian Ivanov

сценография Елица Георгиева / Scenography by Elica Georgieva

музика S.U.S.F / Music by S.U.S.F

Участват / Starring

Михаил Милчев, Николай Върбанов, Росен Белов, Пламен Манасиев, Калин Врачански, Сава Пиперов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Ивайло Герасков, Милен Николов, Майя Остоич, Биляна Казакова - Угринска

Mihail Miltchev, Nikolay Varbanov, Rossen Belov, Plamen Manassiev, Kalin Vrachanski, Sava Piperov, Martin Ghiaurov, Nikolay Antonov, Ivailo Geraskov, Millen Nickolov, Maia Ostoich, Bilyana Kazakova - Ugrinska

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Господин Колперт / Mr Kolpert

от Давид Гизелман / by David Gieselmann

режисьор Крис Шарков / Directed by Kris Sharkov

превод Искра Николова / Translated by Iskara Nikolova

сценография и костюми Огняна Серафимова / Design by Ogniana Serafimova-Peneva

Участват / Starring

Анастасия Лютова, Лора Мутишева, Михаил Милчев, Борис Георгиев, Милен Николов

Anastassia Liutova, Lora Mutisheva, Mihail Miltchev, Boris Georgiev, Millen Nickolov


 Тримата мускетари / The Three Musketeers

от Марк Рехелс / by Mark Rehels

режисьор Атанас О'Махони / Directed by Atanas O'Mahoni

превод Ана Каракостова / Translated by Ana Karakostova

сценография Петко Танчев / Scenography by Petko Tanchev

музика Краси Тодоров  / Music by Krasi Todorov

Участват / Starring

Анастасия Лютова, Лилия Маравиля, Лора Мутишева, Росица Дичева, Борис Георгиев, Калин Врачански, Мартин Гяуров, Милен Николов, Михаил Милчев, Николай Върбанов, Пламен Великов, Пламен Манасиев, Росен Белов, Сава Пиперов, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков, Красимир Митов

Anastassia Liutova, Lilia Maraviglia, Lora Mutisheva, Rositsa Dicheva, Boris Georgiev, Kalin Vrachanski, Martin Ghiaurov, Millen Nickolov, Mihail Miltchev, Nikolay Varbanov, Plamen Velokov, Plamen Manassiev, Rossen Belov, Sava Piperov, Julian Malinov, Julian Rachkov, Krasimir Mitov

Програма за месец Март
голяма сцена
26
Март, неделя
11.00
28
Март, вторник
19.00
29
Март, сряда
19.00
31
Март, петък
19.00
Програма за месец Април
голяма сцена
1
Април, събота
11.00
2
Април, неделя
11.00
4
Април, вторник
19.00
5
Април, сряда
19.00
6
Април, четвъртък
19.00
7
Април, петък
19.00
8
Април, събота
19.00
9
Април, неделя
11.00
11
Април, вторник
19.00
12
Април, сряда
19.00
18
Април, вторник
19.00
19
Април, сряда
19.00
21
Април, петък
19.00
22
Април, събота
19.00
23
Април, неделя
11.00
25
Април, вторник
19.00
26
Април, сряда
19.00
28
Април, петък
19.00
29
Април, събота
11.00
30
Април, неделя
11.00
зала 49
1
Април, събота
19.00
9
Април, неделя
19.00
23
Април, неделя
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.