Сезон 1976 / 77

НЕ СТРЕЛЯЙТЕ В БЕЛИТЕ ЛЕБЕДИ – 22 октомври 1976 г.

  • Автор – Борис Василиев
  • Превод – Лиляна Минкова
  • Постановка – Пантелей Пантелеев
  • Сценография – Христо Стефанов
  • Костюми – Елка Тодорова
  • Музика – Кирил Дончев
  • Участват: Антон Горчев, Мая Владигерова - Ана Маркова, Васил Георгиев, Георги Миладинов, Клара Армандова, Огнян Желязков -
  • Константин Трендафилов, Васил Вачев - Любомир Младенов, Вельо Горанов - Лъчезар Стоянов - Рашко Младенов, Мая Драгоманска - Сашка Братанова, Стефан Илиев, Васил В.Кирков, Петър Славов - Любомир Т.Младенов, Станьо Михайлов, Александър Палиев

СОНАТИНА ЗА ПАУНА – 25 декември 1976 г.

  • Автор – Освалд Захрадник
  • Превод – Иван Буюклиев
  • Постановка – Стефан Стайчев
  • Сценография – Атанас Велянов
  • Участват: Доси Досев - Васил В.Кирков, Рашко Младенов - Гинчо Илчев, Антоанета Бобчевска - Мариана Хаджихристова, Кина Дашева - Лидия Вълкова, Йоанна Попова - Бистра Влахова, Иван Стефанов

МОЛИЕР - 21 април 1977 г.

  • Автор – Михаил Булгаков
  • Превод – Николай Парушев
  • Постановка – Васил Луканов
  • Сценография – Асен Митев
  • Костюми – Надежда Митева
  • Музика – Кирил Дончев
  • Танци – Стефан Поляков
  • Участват: Ицхак Финци, Гергана Кофарджиева, Мая Драгоманска, Клара Армандова, Станьо Михайлов, Васил Георгиев - Жарто Бенчев, Любомир Т.Младенов, Лъчезар Стоянов, Георги Миладинов, Антоанета Бобчевска, Иван Стефанов, Александър Палиев, Рашко Младенов, Стефан Илиев, Светозар Неделчев, Васил В. Кирков, Стефан Поляков, Гинчо Илчев, Любомир Младенов, Елена Шивачева, Кирил Цонев

НА ПРИКАЗКИ С КАРЕЛ ЧАПЕК – 6 май 1977 г.

  • Автор – Карел Чапек
  • Драматизация – Леон Даниел
  • Постановка – Леон Даниел
  • Сценография – Георги Иванов
  • Музика – Кирил Дончев
  • Участват: Жоржета Чакърова, Меглена Караламбова, Ицхак Финци, Кирил Дончев

ЖЕНСКИ ГОДИНИ – 12 юни 1977 г.

  • Автор – Надежда Драгова и Първан Стефанов
  • Постановка – Николина Томанова
  • Сценография – Георги Иванов
  • Костюми – Ема Колева
  • Музика – Кирил Дончев
  • Участват: Невена Мандаджиева - Белла Цонева, Иван Григоров - Антон Горчев, Доси Досев, Кина Тихова - Льоли Попова, Петър Слабаков, Дора Стаева - Кина Дашева, Сашка Братанова, Мая Владигерова - Калина Попова, Илия Раев, Любомир Т.Младенов, Бистра Влахова, Васил Вачев, Васил Георгиев - Живко Дончев, Ана Маркова

 

Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.