Сезон 1980 / 81

ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО -17 октомври 1980 г.

  • Автор – Константин Илиев
  • Постановка – Леон Даниел
  • Сценография – Светлана Цветкова
  • Участват: Георги Миладинов, Николай Антонов

СИНЬО - БЕЛИЯТ СКРЕЖ - 12 декември 1980 г.

  • Автор – Кольо Георгиев
  • Постановка – Вили Цанков
  • Сценография – Георги Иванов
  • Костюми – Варя Узунова
  • Музика – Кирил Дончев
  • Участват: Руси Чанев, Йордан Спиров - Георги Стоянов, Продан Нончев, Диана Челебиева, Анета Сотирова - Мая Драгоманска, Стоян Гъдев, Мая Владигерова - Калина Попова, Светозар Неделчев - Богдан Глишев

РИГОЛЕТО - 11 март 1981 г.

  • Музика – Джузепе Верди
  • Либрето – Фр.М..Пиаве
  • Постановка – Маргарита Младенова
  • Сценография – Варя Узунова
  • Участват: Рашко Младенов, Ицхак Финци, Невена Мандаджиева - Сашка Братанова, Стоян Гъдев, Илка Зафирова - Клара Армандова, Елена Шивачева, Александър Палиев, Иван Петрушинов, Кирил Цонев, Пламен Петков

БОСИЛЕК ЗА ДРАГИНКО – 29 март 1981 г.

  • Автор – Константин Илиев
  • Постановка – Леон Даниел
  • Сценография – Светлана Цветкова, Андрей Даниел
  • Музика – Кирил Дончев
  • Участват: Илка Зафирова - Лора Захова, Кина Дашева, Дора Стаева - Лидия Маркова, Йоанна Попова, Лидия Вълкова, Леда Тасева - Мая Владигерова, Клара Армандова, Мая Драгоманска - Анета Сотирова, Сашка Братанова, Мариана Хаджихристова, Доси Досев, Николай Антонов, Рашко Младенов, Гинчо Илчев, Светозар Неделчев, Кирил Върбанов, Стоян Гъдев, Николай Аврамов, Антон Горчев, Иван Григоров, Кирил Господинов, Илия Раев, Светозар Неделчев, Димитър Ганев, Пламен Петков, Кирил Цонев, Георги Вълков, Цветан Ватев

РОЖДЕН ДЕН – 22 април 1981 г.

  • Автор – Харолд Пинтър
  • Превод – Михаил Туйков
  • Постановка – Пантелей Пантелеев
  • Сценография – Георги Иванов
  • Костюми – Варя Узунова
  • Музика – Методи Иванов
  • Участват: Петър Славов - Любомир Младенов, Катя Паскалева - Невена Мандаджиева, Ицхак Финци, Диана Челебиева - Майя Остоич, Тодор Колев, Продан Нончев

КЪЩА - 8 май 1981 г.

  • Автор – Антон Страшимиров
  • Постановка – Васил Луканов
  • Сценография – Георги Ножаров
  • Музикално оформление – Юри Ступел
  • Участват: Стефан Илиев - Иван Григоров, Белла Цонева - Йоанна Попова, Антон Горчев - Светозар Неделчев, Сашка Братанова, Иван Петрушинов, Николай Аврамов, Стефан Поляков, Бистра Влахова
Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.