Сезон 1981 / 82

УЧИЛИЩЕ ЗА СПЛЕТНИ – 19 ноември 1981 г.

  • Автор – Ричард Шеридан
  • Превод – Боян Дановски
  • Постановка – Маргарита Младенова
  • Сценография – Георги Ножаров
  • Костюми – Варя Узунова
  • Музика – Кирил Дончев
  • Участват: Тодор Колев, Стефан Илиев, Иван Петрушинов, Богдан Глишев, Стефан Поляков, Любомир Младенов, Стоян Гъдев, Кирил Господинов, Пламен Петков, Николай Антонов, Кирил Върбанов, Кирил Цонев, Невена Мандаджиева, Калина Попова, Лидия Вълкова, Диана Челебиева

ЗВЕЗДИ – 8 декември 1981 г.

  • Автор – Агнешка Ошецка
  • Превод - Юлия и Боян Обретенови
  • Постановка – Васил Луканов
  • Сценография – Варя Узунова
  • Танци – Иван Майдачевски
  • Участват: Йоанна Попова, Катя Паскалева, Рашко Младенов

СВЕТЛИНАТА СЕ ГУБИ В ПЕТАТА ЛАМПА – 9 април 1982 г.

( ИВАН ВАСИЛИЕВИЧ)

  • Автор - Михаил Булгаков
  • Превод – Иван Пауновски
  • Постановка – Пантелей Пантелеев
  • Сценография – Георги Иванов
  • Костюми – Светлана Цветкова
  • Музика – Кирил Дончев
  • Илюзии – Орфи
  • Пластика – Кирил Цонев
  • Участват: Татяна Лолова, Кина Дашева - Лора Захова, Николай Антонов, Ицхак Финци, Коста Цонев - Георги Миладинов, Светозар Неделчев, Любомир Т.Младенов, Иван Петрушинов, Стоян Гъдев, Кирил Цонев, Елена Шивачева, Йордан Желязков, Кирил Върбанов, Димитър Ганев, Ивайло Герасков, Румен Иванов, Антон Танев, Генчо Тодоров, Николай Станчев

ДОГОДИНА ПО СЪЩОТО ВРЕМЕ – 17 март 1982 г.

  • Автор – Бърнард Слейд
  • Превод – Красимира Икономова
  • Постановка –Тодор Колев
  • Сценография – Светлана Цветкова
  • Музикално оформление – Антони Дончев
  • Участват: Анета Сотирова, Тодор Колев

 

Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.