Сезон 1988 / 89

ЗАКУСКА С НЕИЗВЕСТНИ ЛИЦА – 25 октомври 1988 г.

Автор – Владлен Дозорцев

Превод – Михаил Маринов

Режисьор – Николай Ламбрев

Художник – Марина Райчинова

Музика – Петър Радевски

Участват: Руси Чанев, Диана Челебиева - Петя Силянова, Стоян Гъдев, Лъчезар Стоянов - Стефан Поляков, Ивайло Герасков, Продан Нончев, Петър Славов, Кирил Върбанов

 

СЪДИИ НА САМИТЕ СЕБЕ СИ   – 25 декември 1988 г.

Автор – Кольо Георгиев

Режисьор – Васил Луканов

Сценография – Георги Иванов

Костюми - Елка Тодорова

Муз.оформление – Мариана Вълканова

Участват: Йордан Спиров, Илия Раев, Николай Антонов, Кина Дашева - Дора Стаева, Невена Мандаджиева, Христо Шопов, Лидия Вълкова, Йорданка Любенова - Албена Ставрева

 

ПОГРЕБЕНИЕ БЕЗ МЪРТВЕЦ – 10 март 1989 г.

Автор – Красимир Крумов

Режисьор – Борислав Чакринов

Сценография – Георги Попов

Муз.оформление – Рашко Младенов

Участват: Николай Костадинов, Валентин Ганев, Татяна Лолова,Стоян Гъдев, Таню Маринов, Продан Нончев, Кирил Върбанов, Светозар Неделчев, Любомир Т.Младенов, Лора Захова, Мая Драгоманска, Петя Силянова, Пламен Петков

 

ПОРТРЕТ - 29 април 1989 г.

Автор –Славомир Мрожек

Превод – Силвия Борисова

Режисьор – Кшищов Залески

Художник – Ева Совинска

Композитор - Йежи Сатановски

Участват: Продан Нончев, Невена Мандаджиева, Руси Чанев, Йоанна Попова - Клара Армандова, Антония Малинова

Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.