Сезон 1989 / 90

ТРУП – 13 октомври 1989 г.

  • Автор – Джералд Мун
  • Превод – Галина Томова – Станкева
  • Режисьор – Крикор Азарян
  • Сценограф – Варя Узунова
  • Музикално оформление – Панайот Славчев
  • Сценичен бой – Димитър Янбастиев
  • Участват: Валентин Ганев, Илка Зафирова, Коста Цонев, Христо Шопов

ЧЕРВЕНА МАГИЯ – 6 декември 1989 г.

  • Автор – Мишел де Гелдерод
  • Превод – София Бранц
  • Редактор – доц.Асен Чаушев
  • Режисьор – Вили Цанков
  • Художник – Георги Иванов
  • Музикално оформление – Людмила Махалнишка
  • Участват: Георги Миладинов, Лиляна Миладинова, Ириней Константинов, Богдан Глишев, Стоян Гъдев, Кирил Цонев, Елена Шивачева

ПИТЪР ПАН – 13 декември 1989 г.

  • Автор – Джеймс Матю Бари
  • Превод – Боян Атанасов
  • Режисьор – Борислав Чакринов
  • Сценография - Георги Попов
  • Костюми – Радина Близнакова
  • Музикално оформление – Михаил Шишков
  • Сценичен бой – Димитър Янбастиев
  • Участват: Петър Попйорданов, Стефан Илиев, Лидия Вълкова, Ева Демирева, Максим Генчев, Димитър Баненкин, Сашка Братанова, Иван Петрушинов, Емил Котев, Ивайло Герасков

НОВИТЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА ПИТЪР ПАН – 8 февруари 1990 г

  • Автор - Джеймс Матю Бари
  • Режисьор – Борислав Чакринов
  • Сценография - Георги Попов
  • Костюми – Радина Близнакова
  • Музикално оформление – Михаил Шишков
  • Сценичен бой – Димитър Янбастиев
  • Участват: Петър Попйорданов, Стефан Илиев, Лидия Вълкова, Ева Демирева, Максим Генчев, Димитър Баненкин, Сашка Братанова, Иван Петрушинов, Емил Котев, Ивайло Герасков

ФРАГМЕНТИ – 27 април 1990 г.

  • Автор – Мърей Шизгал
  • Превод – Невена Близнакова
  • Режисьор – Димитър Еленов
  • Сценография – Красимир Вълканов
  • Музика – Симеон Щерев
  • Участват: Любомир Т.Младенов, Богдан Глишев, Николай Антонов, Румена Трифонова, Димитър Еленов

РЕКВИЕМ – 9 май 1990 г.

  • Автор – Петър Маринков
  • Режисьор – Вили Цанков
  • Сценография – Георги Иванов
  • Костюми – Адриана Андреева
  • Участват: Антон Горчев, Андрей Андреев, Белла Цонева, Богдан Глишев, Георги Миладинов, Гинчо Илчев, Доси Досев, Ивайло Герасков, Ириней Константинов, Йордан Спиров, Йордан Желязков, Кирил Върбанов, Кирил Цонев, Клара Армандова, Лидия Маркова, Любомир Младенов, Любен Чаталов, Мая Владигерова, Максим Генчев, Михаил Билалов, Николай Антонов, Николай Урумов, Петър Славов, Пламен Петков, Петя Силянова, Пламен Манасиев, Светозар Неделчев, Стефан Поляков, Сава Пиперов, Тодорка Савова, Коста Цонев, Стоян Гъдев, Кирил Господинов, Майя Остоич, Лиляна Миладинова, Елена Шивачева, Доротея Тончева, Ана Вълчанова, Милена Живкова, Бойка Велкова, Йорданка Любенова, София Кузева, Михаил Милчев

 

Програма за месец Юни
Открита сцена
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.