Сезон 1993 / 94

М. БЪТЕРФЛАЙ – 8 октомври 1993 г.

  • Автор – Дейвид Хенри Уонг
  • Превод – Мадлена Евгениева
  • Режисьор – Здравко Митков
  • Художник – Невяна Кавалджиева
  • Музикално оформление – Петър Лъджев
  • Участват: Коста Цонев, Михаил Билалов, Ириней Константинов, Ралица Терзиева, Бойка Велкова, Светлана Славова, Светозар Неделчев

ВОЛПОНЕ – 11 ноември 1993 г.

  • Автор – Бен Джонсън
  • Превод – Димитър Шишманов
  • Режисьор – Никола Петков
  • Сценография – Добромир Петров
  • Музика – Симеон Щерев
  • Участват: Сава Пиперов, Максим Генчев - Пламен Манасиев, Николай Антонов - Йордан Желязков, Богдан Глишев, Красимир Куцупаров, Михаил Милчев, Антон Горчев, Румен Господинов, Милена Живкова, Ана Вълчанова, Ралица Терзиева

ОТВЪД ХОРИЗОНТА – 11 януари 1994 г.

  • Автор – Юджийн О’Нийл
  • Превод , постановка и муз.оформление – Стефан Стайчев
  • Сценография – Варя Узунова
  • Участват: Доси Досев, Белла Цонева, Гинчо Илчев - Богдан Глишев, Любомир Т.Младенов, Ивайло Герасков, Петя Силянова, Мая Владигерова, Пламен Петков - Румен Господинов

ВОЛНИ ПТИЧКИ БОЖИИ – 22 февруари 1994 г.

  • Автор и режисьор – Недялко Йорданов
  • Художник – Варя Узунова
  • Музика – Хайгашот Агасян
  • Участват: Доротея Тончева, Ивана Джеджева

ОБЛОГ – 1 март 1994 г.

  • Автор – Орлин Дяков
  • Сценична преработка и постановка – Симеон Димитров
  • Сценография – Тодор Деков
  • Костюми – Елена Камбурова
  • Музикално оформление – Симеон Димитров
  • Участват: Йордан Желязков, Румена Трифонова, Пламен Манасиев, Ана Вълчанова, Лидия Маркова, Йоанна Попова, Максим Генчев

КРЕПОСТ – 22 април 1994 г.

  • Автор – Абе Кобо
  • Превод – Дора Барова
  • Режисьор – Асен Гаджалов
  • Художник – Елена Камбурова
  • Музикално оформление – Огнян Видев
  • Участват: Богдан Глишев, Николай Антонов, Красимир Куцупаров, Светлана Славова, Милена Живкова

 

Програма за месец Април
голяма сцена
24
Април, вторник
19.00
25
Април, сряда
19.00
26
Април, четвъртък
19.00
27
Април, петък
19.00
28
Април, събота
11.00
28
Април, събота
19.00
29
Април, неделя
11.00
мраморно фоайе
28
Април, събота
13.30
Програма за месец Май
голяма сцена
2
Май, сряда
19.00
3
Май, четвъртък
19.00
4
Май, петък
19.00
5
Май, събота
11.00
5
Май, събота
19.00
9
Май, сряда
19.00
10
Май, четвъртък
19.00
11
Май, петък
19.00
12
Май, събота
19.00
13
Май, неделя
11.00
15
Май, вторник
19.00
16
Май, сряда
19.00
18
Май, петък
19.00
19
Май, събота
11.00
20
Май, неделя
11.00
20
Май, неделя
17.00
22
Май, вторник
19.00
23
Май, сряда
19.00
26
Май, събота
17.00
27
Май, неделя
11.00
27
Май, неделя
19.00
29
Май, вторник
18.00
30
Май, сряда
19.00
зала 49
13
Май, неделя
19.00
Открита сцена
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.