Сезон 1994 / 95

БЛАГОСЛОВЕНИ ДУШИ – 6 октомври 1994 г.

  • Автор – Мануел Муньос Идалго
  • Превод – Тамара Такова
  • Постановка и музикално оформление – Стефан Стайчев
  • Художник – Елка Тодорова
  • Участват: Петя Силянова, Ивайло Герасков, Любомир Т. Младенов, Доси Досев, Мая Владигерова

ОСОБЕНИ СЛУЧАИ – 20 октомври 1994 г.

  • Автор – Бърнард Слейд
  • Превод – Р.Първанова
  • Музикално оформление – Михаил Шишков
  • Участват: Белла Цонева, Ириней Константинов

В САМОТАТА НА ПАМУКОВИТЕ ПОЛЕТА – 19януари 1995 г.

  • Автор – Бернар- Мари Колтес
  • Превод – Снежина Георгиева
  • Постановка и музикално оформление – Здравко Митков
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Участват: Андрей Баташов, Ивайло Герасков

БУРЖОАТА – БЛАГОРОДНИК – 15 март 1995 г.

  • Автор – Жан- Батист Молиер
  • Превод , постановка и музикално оформление – Стефан Стайчев
  • Сценография – Варя Узунова
  • Пластика – Мила Искренова
  • Участват: Георги Миладинов, Белла Цонева, Милена Живкова, Ана Вълчанова, Пламен Манасиев, Йордан Желязков, Светлана Славова, Красимир Куцупаров, Михаил Милчев, Румен Господинов, Майя Остоич

ОПАСНИЯТ ЗАВОЙ – 30 март 1995 г.

  • Автор – Джон Бойнтън Пристли
  • Режисьор, сценография , музикално оформление – Асен Гаджалов
  • Участват: Доротея Тончева, Богдан Глишев, Йорданка Любенова, Румена Трифонова, Христо Станчев, Йордан Биков, Николай Антонов

ЙОНАДАВ – 11 май 1995 г.

  • Автор – Питър Шафър
  • Превод – Галина Томова - Станкева
  • Постановка и музикално оформление – Здравко Митков
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Участват: Иван Радоев, Коста Цонев, Сава Пиперов, Петър Русев, Бойка Велкова, Ивана Огнянова

 

Програма за месец Април
голяма сцена
24
Април, вторник
19.00
25
Април, сряда
19.00
26
Април, четвъртък
19.00
27
Април, петък
19.00
28
Април, събота
11.00
28
Април, събота
19.00
29
Април, неделя
11.00
мраморно фоайе
28
Април, събота
13.30
Програма за месец Май
голяма сцена
2
Май, сряда
19.00
3
Май, четвъртък
19.00
4
Май, петък
19.00
5
Май, събота
11.00
5
Май, събота
19.00
9
Май, сряда
19.00
10
Май, четвъртък
19.00
11
Май, петък
19.00
12
Май, събота
19.00
13
Май, неделя
11.00
15
Май, вторник
19.00
16
Май, сряда
19.00
18
Май, петък
19.00
19
Май, събота
11.00
20
Май, неделя
11.00
20
Май, неделя
17.00
22
Май, вторник
19.00
23
Май, сряда
19.00
26
Май, събота
17.00
27
Май, неделя
11.00
27
Май, неделя
19.00
29
Май, вторник
18.00
30
Май, сряда
19.00
зала 49
13
Май, неделя
19.00
Открита сцена
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.