Сезон 1997 / 98

АМОРЕ ДЕСПЕРАТО – 21 октомври 1997 г.

  • Автор – Светослав Овчаров
  • Режисьор – Светослав Овчаров
  • Сценография – Владимир Шишков
  • Костюми – Мира Енчева
  • Музикално оформление – Божидар Петков
  • Участват: Коста Цонев, Красимира Кузманова, Веселин Ранков, Ана Вълчанова, Лилия Лазарова

СЪН, ЖЕЛАНИЕ И СЕКС В ЛЯТНА НОЩ – 23 октомври 1997 г.

по Уди Алън

  • превод – Мирослава Кадурина
  • режисьор – Бойко Илиев
  • сценограф – Варя Узунова
  • костюми – Елка Тодорова
  • Участват: Георги Кадурин, Пламен Манасиев, Сава Пиперов, Лилия Лазарова, Милена Живкова, Мариана Миланова

СБОГОМ, МОЦАРТ? – 2 декември 1997 г.

  • Автор и режисьор – Бойко Богданов
  • Музика – Моцарт
  • Участват: Йордан Биков, Майя Остоич, Михаил Милчев, Елена Шивачева, Кирил Цонев, Николай Урумов, Валентин Стоянов, Ивайла Дулевска, Стефана Константинова, Гергана Ботева

АЛИС В ОГЛЕДАЛНИЯ СВЯТ - 14 декември 1997 г.

по Луис Каръл

  • мюзикъл за деца от Здравко Митков и Любомир Денев
  • постановка – Здравко Митков
  • сценография – Невяна Кавалджиева
  • пластика – Татяна Соколова
  • музика – Любомир Денев
  • Участват: Александра Харитонова, Сава Пиперов, Бойка Велкова, Петър Русев, Пламен Манасиев, Виктор Калев, Светлана Славова

АДСКАТА МАШИНА – 20 февруари 1998 г.

  • Автор – Жан Кокто
  • Превод – Венелин Пройков
  • Режисьор, музикална среда – Здравко Митков
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Участват: Петър Русев, Пламен Манасиев, Васил Димитров, Доси Досев, Кирил Ефремов, Сава Пиперов, Венелин Методиев, Виктор Калев, Доротея Тончева, Александра Харитонова, Бойка Велкова, Деница Койчева - Йоана Буковска, Благовеста Митева

СОНАТА НА ПРИЗРАЦИТЕ - 15 март 1998 г.

  • Автор – Август Стриндберг
  • Превод – Константин Стефанов
  • Режисьор – Елена Цикова
  • Сценография – Красимир Вълканов
  • Музика – Й.С.Бах
  • Участват: Ивайло Герасков, Камен Иванов, Йорданка Любенова, Михаил Милчев, Милена Живкова, Богдан Глишев, Петя Силянова, Мария Атанасова, Йордан Биков, Виктор Бисеров, Румена Трифонова, Николай Антонов, Мила Стоева

 

Програма за месец Април
голяма сцена
24
Април, вторник
19.00
25
Април, сряда
19.00
26
Април, четвъртък
19.00
27
Април, петък
19.00
28
Април, събота
11.00
28
Април, събота
19.00
29
Април, неделя
11.00
мраморно фоайе
28
Април, събота
13.30
Програма за месец Май
голяма сцена
2
Май, сряда
19.00
3
Май, четвъртък
19.00
4
Май, петък
19.00
5
Май, събота
11.00
5
Май, събота
19.00
9
Май, сряда
19.00
10
Май, четвъртък
19.00
11
Май, петък
19.00
12
Май, събота
19.00
13
Май, неделя
11.00
15
Май, вторник
19.00
16
Май, сряда
19.00
18
Май, петък
19.00
19
Май, събота
11.00
20
Май, неделя
11.00
20
Май, неделя
17.00
22
Май, вторник
19.00
23
Май, сряда
19.00
26
Май, събота
17.00
27
Май, неделя
11.00
27
Май, неделя
19.00
29
Май, вторник
18.00
30
Май, сряда
19.00
зала 49
13
Май, неделя
19.00
Открита сцена
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.