Сезон 1998 / 99

СЪН - 6 октомври 1998 г.

  • Автор – Иван Радоев
  • Постановка, сценография, муз.оформление – Борислав Чакринов
  • Участват: Коста Цонев, Иван Радоев, Ириней Константинов, Петя Силянова, Румена Трифонова

ТРИ СЕСТРИ – 12 октомври 1998 г.

по А.П.Чехов

  • режисьор – Стоян Камбарев
  • сценография – Никола Тороманов
  • със специалното участие на Тодор Райков
  • костюмография – Емилиян Събев, Мариета Джурова, Никола Тороманов
  • композитор – Асен Аврамов и музика на А.Беланеску
  • художник на плаката – Кольо Карамфилов
  • фотография – Христо Петров
  • Участват: Николай Костадинов, Десислава Тенекеджиева, Бойка Велкова, Снежина Петрова, Лилия Лазарова, Николай Урумов, Тодор Близнаков, Виктор Бисеров, Деян Донков, Васил Димитров, Виктор Калев - Марий Григоров, Михаил Милчев - Росен Белов, Николай Антонов, Майя Остоич, Кремена Димитрова, Гергана Ботева, Стойко Ангелов

АДЪТ – ТОВА СЪМ АЗ – 6 ноември 1998 г.

  • Автор – Стефан Цанев
  • Режисьор – Дочо Боджаков
  • Музика – Симеон Щерев, Антонио Вивалди
  • Фонограма – Сергей Джоканов
  • Плакат – Божидар Йонов
  • Участват: Доротея Тончева, Симеон Щерев

ЛОВ НА МАЛКА МОРУНА – 13 ноември 1998 г.

  • Автор – Румен Шомов
  • Режисьор – Петър Будевски
  • Сценография , плакат – Варя Узунова
  • Участват: Доси Досев, Катерина Илкова, Ивайло Герасков, Любомир Т.Младенов, Сава Пиперов

ЗАТВОРНИКЪТ ОТ ВТОРО АВЕНЮ – 28 януари 1999 г.

  • Автор – Нийл Саймън
  • Превод – Иглика Василева`
  • Режисьор – Гриша Островски
  • Сценография – Варя Узунова
  • Музикално оформление – Дими Досева
  • Плакат и програма – Анна- Мария Власева
  • Участват: Ириней Константинов, Ана Вълчанова, Петя Силянова, Любомир Т. Младенов, Майя Остоич, Бойка Велкова

ПРАЗНИ СТАИ – 1 април 1999 г.

  • Автор – Станислав Стратиев
  • Постановка и музикална среда – Здравко Митков
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Програма и плакат – Людмил Чехларов
  • Участват: Стефан Данаилов, Виктор Калев, Александра Харитонова, Петър Русев, Силвия Лулчева, Бойка Велкова

 

Програма за месец Декември
голяма сцена
12
Декември, вторник
19.00
12
Декември, вторник
10.00
13
Декември, сряда
19.00
13
Декември, сряда
10.00
14
Декември, четвъртък
19.00
15
Декември, петък
19.00
16
Декември, събота
11.00
17
Декември, неделя
11.00
17
Декември, неделя
17.00
19
Декември, вторник
19.00
20
Декември, сряда
19.00
21
Декември, четвъртък
19.00
Програма за месец Януари
голяма сцена
17
Януари, сряда
19.00
18
Януари, четвъртък
19.00
19
Януари, петък
19.00
20
Януари, събота
19.00
20
Януари, събота
11.00
21
Януари, неделя
11.00
21
Януари, неделя
17.00
23
Януари, вторник
19.00
24
Януари, сряда
19.00
25
Януари, четвъртък
19.00
27
Януари, събота
11.00
28
Януари, неделя
19.00
30
Януари, вторник
19.00
31
Януари, сряда
19.00
зала 49
21
Януари, неделя
19.00
27
Януари, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.