Сезон 1999/ 2000

ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК - 14 октомври 1999 г.

  • Автор – Нийл Саймън
  • Превод – Милена Сотирова
  • Режисьор – Гриша Островски
  • Плакат – Анна - Мария Власева
  • Участват: Ириней Константинов, Силвия Лулчева - Светлана Славова, Стефка Янорова, Мария Статулова

НОЕВ КОВЧЕГ – 28 октомври 1999 г.

  • Автор – Йордан Радичков
  • Сценична версия и режисура – Елена Цикова
  • Сценография – Красимир Вълканов
  • Участват: Виктор Бисеров, Йордан Биков, Михаил Милчев, Николай Антонов, Пламен Манасиев, Петър Русев, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Майя Остоич, Румена Трифонова

БЕЗ ВИНА ВИНОВНИ – 14 януари 2000 г.

  • Автор – Александър Островски
  • Превод – Михаил Маринов
  • Режисьор и музикално оформление – Борислав Чакринов
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Участват: Иван Радоев, Любомир Т.Младенов, Доси Досев, Богдан Глишев, Петър Русев, Мариан Бачев - Росен Белов, Петя Силянова, Ана Вълчанова, Доротея Тончева

ЕДМЪНД – 7 март 2000 г.

  • Автор – Дейвид Мамет
  • Превод – Людмила Колечкова
  • Режисьор – Галин Стоев
  • Художник – Милена Пантелеева
  • Музикално оформление – Галин Стоев
  • Участват: Ириней Константинов, Доси Досев, Мария Статулова, Радена Вълканова, Емил Емилов

РАЗВРАТНИКЪТ – 16 март 2000 г.

  • Автор – Ерик Еманюел Шмит
  • Превод - Снежина Русинова-Здравкова
  • Постановка,муз.оформление – Здравко Митков
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Участват: Пламен Манасиев, Бойка Велкова, Росен Белов - Петър Русев, Невена Калудова, Лилия Лазарова, Теодора Иванова, Ана Вълчанова

ПОЛКОВНИКЪТ И ПТИЦИТЕ – 18 май 2000 г.

  • Автор – Христо Бойчев
  • Режисьор – Борис Панкин
  • Сценография – Невяна Кавалджиева, Силвия Цветкова
  • Музика – Пламен Мирчев – Мирона
  • Пластика – Александър Илиев
  • Участват: Ана Вълчанова, Коста Цонев, Лилия Лазарова, Невена Калудова, Доротея Тончева, Мариан Бачев, Теодора Иванова

 

Програма за месец Април
голяма сцена
24
Април, вторник
19.00
25
Април, сряда
19.00
26
Април, четвъртък
19.00
27
Април, петък
19.00
28
Април, събота
11.00
28
Април, събота
19.00
29
Април, неделя
11.00
мраморно фоайе
28
Април, събота
13.30
Програма за месец Май
голяма сцена
2
Май, сряда
19.00
3
Май, четвъртък
19.00
4
Май, петък
19.00
5
Май, събота
11.00
5
Май, събота
19.00
9
Май, сряда
19.00
10
Май, четвъртък
19.00
11
Май, петък
19.00
12
Май, събота
19.00
13
Май, неделя
11.00
15
Май, вторник
19.00
16
Май, сряда
19.00
18
Май, петък
19.00
19
Май, събота
11.00
20
Май, неделя
11.00
20
Май, неделя
17.00
22
Май, вторник
19.00
23
Май, сряда
19.00
26
Май, събота
17.00
27
Май, неделя
11.00
27
Май, неделя
19.00
29
Май, вторник
18.00
30
Май, сряда
19.00
зала 49
13
Май, неделя
19.00
Открита сцена
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.