Сезон 2000 / 2001

КРАЯТ НА ИГРАТА – 20 октомври 2000 г.

  • Автор – Самюел Бекет
  • Превод – Ивайло Данаилов
  • Постановка – Гриша Островски
  • Музика – Теодосий Спасов
  • Сценография – Мира Каланова
  • Участват: Любомир Младенов, Мариан Бачев, Николай Антонов, Милена Живкова

ЛЮБОВНИ БУЛЕВАРДИ – 14 декември 2000 г.

  • мюзикъл от Стефан Цанев и Юри Ступел
  • автор – Стефан Цанев
  • музика – Юри Ступел
  • постановка – Борис Панкин
  • сценография – Невяна Кавалджиева
  • хореограф – Мила Искренова
  • вокален педагог – Евгени Господинов
  • аранжимент, синтезатори и програминг – Пламен Мирчев - Мирона
  • китари – Антони Ринев
  • Участват: Лилия Лазарова, Теодора Иванова, Пламен Манасиев, Петър Русев, Йорданка Илова - Марта Кондова, Евгения Косева, Росен Белов, Мариан Бачев, Доротея Тончева, Коста Цонев
  • Студенти: Борис Георгиев, Иван Пасков, Анатоли Лазаров, Цветомира Стефанова, Диана Димитрова, Илияна Тимева, Калина Аспарухова, Мария Сотирова, Милен Николов, Петя Янкова, Ралица Люцканова, Весела Вълкова

ЕСКОРИАЛ - 18 януари 2001 г.

  • Автор – Мишел де Гелдерод
  • Превод – Рада Баларева
  • Режисьор – Росен Пенчев
  • Сценография – Мира Каланова
  • Музика – Росен Пенчев
  • Участват: Ивайло Герасков, Антон Тонев – Тони, Албена Бъчварова, Красимир Радков

ВСИЧКО НАОПАКИ – 7 март 2001 г.

  • Автор – Пиер Луки
  • Превод – Рада Баларева
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Хореограф – Стефан Христов
  • С участието на Ириней Константинов и Валди Тотев

 

Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.