Сезон 2002 / 2003

ПОПОВЕ И ВЕЩИЦИ – 10 октомври 2002 г.

по автентични възрожденски текстове и пътеписи

драматизация и постановка – Пламен Марков

Сценография – Светослав Кокалов

Костюми – Петя Стойкова

Хореография – Мила Искренова

Музика – Асен Аврамов

Участват: Пламен Манасиев, Ириней Константинов, Богдан Глишев, Николай Антонов, Петя Силянова, Ана Вълчанова, Росен Белов, Петър Русев, Мариан Бачев, Михаил Милчев,Виктор Бисеров,Стефан Щерев, Майя Остоич, Лилия Лазарова, Милена Живкова, Йорданка Любенова, Невена Калудова, Марта Кондова

 

НОЩТА НА БОГОВЕТЕ – 24 октомври 2002 г.

Автор – Миро Гавран

Превод – Александра Ливен

Постановка – Иван Урумов

Сценография – Петьо Начев

Музика – Михаил Шишков

Участват: Доси Досев, Ивайло Герасков, Любомир Т.Младенов

 

САКО ОТ ВЕЛУР – 28 ноември 2002 г.

Автор – Станислав Стратиев

Постановка – Борис Панкин

Сценография – Невена Белева

Музика – Пламен Мирчев – Мирона

Участват: Росен Белов, Мариан Бачев, Георги Златарев, Пламен Манасиев, Невена Калудова, Ангел Георгиев-Ачо, Милена Живкова, Милен Николов, Данаил Ангелов, Иван Пасков, Здравко Стайков,

Майя Остоич, Румена Трифонова, Николай Антонов, Сава Пиперов, Марта Кондова

 

АПЕТИТ ЗА ЧЕРЕШИ - 17 декември 2002 г.

Автор – Агнешка Ошецка

Превод – Четиримата танкисти

Сценичен вариант и постановка – Борис Панкин

Музика – Пламен Мирчев – Мирона

Сценография – Петър Митев

Стихове – Ивайло Вълчев

пластика – Мила Искренова

вокален педагог – Евгени Господинов

участват: Милена Видер, Стефан Рядков

 

НОЩТА ПРЕДИ ГОРИТЕ – 3 април 2003 г.

Автор – Бернар- Мари Колтес

Превод и сценичен вариант – Владимир Петков

Драматург – Исмаел Жюд

Постановка – Владимир Петков

Музика – Стефан Вълдобрев

Хореография – Мила Искренова

Сценография – Петър Митев

Художествено осветление – Доминик Дардан

Участват: Анатоли Лазаров, Борис Георгиев, Милен Николов, Георги Златарев, Росен Белов, Виктор Бисеров

 

В ПОЛИТЕ НА ВИТОША - 10 април 2003 г.

Автор – П.К.Яворов

Режисьор – Бойко Илиев

Сценография – Нина Пашова

Участват: Ивайло Герасков, Елена Петрова, Ириней Константинов, Лилия Лазарова, Пламен Манасиев

Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.