Сезон 2003 / 2004

ХОТЕЛ МЕЖДУ ТОЯ И ОНЯ СВЯТ –2 октомври 2003 г.

  • Автор - Ерик- Еманюел Шмит
  • Превод – Снежина Русинова-Здравкова
  • Постановка и музикална среда – Здравко Митков
  • Сценография – Невяна Кавалджиева
  • Участват: Пламен Манасиев, Веселин Ранков, Ана Вълчанова, Ангел Георгиев-Ачо, Лилия Лазарова, Величка Георгиева, Михаил Милчев, Марта Кондова

БРАЧЕН ЕТЮД – 6 ноември 2003 г.

  • Автор – Едуард Олби
  • Превод – Харалампи Аничкин
  • Постановка – Борис Панкин
  • Сценография – Петър Митев
  • Музика – Пламен Мирчев – Мирона
  • Участват: Доротея Тончева, Ангел Георгиев-Ачо

КОНЯТ НА АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИКИ - 15 февруари 2004 г.

  • Автор – Стефан Цанев
  • Постановка и музика – Бойко Богданов
  • Сценография – Вячеслав Парапанов
  • Музикален ръководител – Данко Йорданов
  • Участват: Доротея Тончева, Мариан Бачев - Пламен Манасиев, Ангел Георгиев-Ачо, Михаил Милчев, Богдан Глишев, Сава Пиперов, Росен Белов, Доси Досев, Николай Антонов, Лилия Лазарова

КУЧКАТА - 6 март 2004 г.

  • Автор – Теодора Димова
  • Постановка – Георги Михалков
  • Сценография – Петър Митев
  • Композитор – Иван Драголов
  • Пластика – Таня Соколова
  • Текст на песента – Бойко Ламбовски
  • Участват: Марта Кондова, Петя Силянова, Ангел Генов, Милен Николов, Милена Живкова, Ивайло Герасков, Йорданка Любенова

DELETE – 3 април 2004 г.

(Разбиване)

  • Автор – Игор Бауерзима
  • Превод – Искра Николова
  • Режисьор – Гаро Ашикян
  • Сценограф – Милена Пантелеева
  • Участват: Невена Калудова, Пьотр Кшемински

КРАЙНОСТИ – 21 май 2004 г.

  • Автор – Уилям Мастросимоне
  • Превод – Харалампи Аничкин
  • Режисьор – Ириней Константинов
  • Сценограф – Невяна Кавалджиева
  • Музика – Константин Цеков
  • Участват: Стефка Янорова, Ириней Константинов, Лара Береану, Лилия Маравиля

КОСА - 29 май 2004 г.

американски племенен любовен рок мюзикъл

ко-продукция с балет “Арабеск”

  • Либрето и стихове – Джеръм Рагни, Джеймс Радо
  • Музика – Галт МакДърмот
  • продуциран на Бродуей от Майкъл Бътлър
  • Превод – Светлин Стратиев, Александра Главанакова-Янева
  • Постановка – Борис Панкин
  • Вокален директор – Евгени Господинов
  • Музикален директор – Пламен Мирчев – Мирона
  • Мастеринг – Михаил Дичев
  • Хореография – Боряна Сечанова
  • Сценография – Иван Токаджиев
  • Костюми – Петър Митев
  • Участват: Мариан Бачев, Станислав Димитров, Росен Белов, Николай Дограмаджиев, Анна Йонева, Невена Калудова, Жанет Иванова, Марта Кондова, Жени Александрова, Коцето – Калки - Николай Сотиров  Балет “Арабеск” – Асен Наков, Николай Цаков, Чан Тхе Чунг, Светослав Велинов, Леандър Франсиско Янис, Стефка Табакова, Татяна Лазарова – Цакова, Марина Попова, Даниела Иванова, Ангелина Гаврилова
  • Глас – Ангел Георгиев – Ачо

 

Програма за месец Октомври
голяма сцена
17
Октомври, вторник
19.00
18
Октомври, сряда
19.00
19
Октомври, четвъртък
19.00
20
Октомври, петък
19.00
21
Октомври, събота
11.00
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.