Сезон 2009 / 2010

“НЕДЕЛЯ ВЕЧЕР” – 1 октомври 2009

  • автор – Захари Карабашлиев
  • режисьор - Здравко Митков
  • сценография и костюми - Невяна Кавалджиева
  • музикална среда - Здравко Митков
  • пом. режисьор - Зарина Яничкова
  • участват - Лилия Маравиля, Мила Банчева, Иван Ласкин-гост, Гергана Плетньова-гост, Николай Върбанов, Мартин Гяуров

“ЧЕТИРИ СТАИ” – 7 октомври 2009

  • по идея на Алисън Андърс, Алекснъдър Рокуел, Роберт Родригес, Куентин Тарантино
  • превод - Радослав Камбуров
  • режисьори - Неда Соколовска, Гергана Димитрова, Мартин Вангелов, Атанас О`Махони
  • сценографи - Деница Аргиропулос, Никола Налбантов, Ева Вентова, Петко Танчев
  • авторска музика - Андрония Попова и Михаил Йосифов
  • пом.режисьор - Стефана Константинова и Адриана Петрова
  • участват - Надя Цончева - гост, Теменуга Первазова - гост, Мила Банчева, Йорданка Любенова, Петя Силянова, Огнян Голев - гост, Биляна Казакова-Угринска, Михаил Милчев, Лилия Маравиля, Ивелина Иванова - гост, Мартин Раков - гост, Павел Ковачев - гост, Милен Николов, Калин Врачански, Росен Белов, в ролята на Пиколото Тед - Юлиян Петров - гост и  със специалното участие на Доси Досев в ролята на Старото пиколо

“ПРОКЛЯТИЕТО НА ГЛАДУВАЩАТА КЛАСА” – 15 октомври 2009

  • автор - Сам Шепард
  • режисьор - Джед Алън Харис
  • сценография – Красимир Вълканов
  • композитор - Васко Генев
  • превод - Корнелия Славова
  • пом. режисьор - Зарина Яничкова
  • Участват - Мартин Гяуров, Милена Живкова, Яна Кузова - гост, Николай Върбанов, Пламен Манасиев, Сава Пиперов, Мартин Радилов, Николай Антонов, Майя Остоич

“ЖИВОТ КАТО НА КИНО” –  19 ноември 2009

  • автор - Ханох Левин
  • режисьор - Борислав Чакринов 
  • сценография – Невяна Кавалджиева 
  • музикална среда - Борислав Чакринов
  • превод - Жозеф Бенатов
  • пом. режисьор - Стефана Константинова
  • Участват - Лилия Маравиля, Любомир Младенов, Ириней Константинов (в първия вариант участват и Милен Николов И Росен Белов)

“ЧУДЕСАТА НА МЕРИ ПОПИНЗ” –  13 декември 2009

  • автор -
  • режисьор - Кристиана Бояджиева
  • сценография – 
  • музикална среда:   
  • пом. режисьор - Стефана Константинова
  • Участват - Биляна Казакова-Угринска, Николай Върбанов

“СУМАТОХА” –  16 февруари 2010 

  • автор -  Йордан Радичков
  • режисьор - Боян Иванов
  • сценография –   Елица Георгиева
  • музикална среда - S.U.S.F
  • пом. режисьор - Адриана Петрова
  • Участват - Михаил Милчев, Николай Върбанов, Росен Белов, Пламен Манасиев, Калин Врачански, Сава Пиперов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Ивайло Герасков, Милен Николов, Майя Остоич, Биляна Казакова-Угринска

“ГОСПОДИН КОЛПЕРТ” –  16 април 2010 

  • автор -  Давид Гизелман
  • режисьор - Крис Шарков
  • сценограф - Огняна Серафимова
  • превод - Искра Николова
  • пом. режисьор - Стефана Константинова 
  • Участват - Анастасия Лютова, Лора Мутишева, Михаил Милчев, Милен Николов, Борис Георгиев

“ЕЛЕКТРА или свалянето на маските” –  29 април 2010 

  • автор -  Маргьорит Юрсенар
  • режисьор - Здравко Митков 
  • сценограф - Невяна Кавалджиева
  • пом. режисьор - Зарина Яничкова 
  • Участват - Цветана Манева, Лилия Маравиля, Калин Врачански, Пламен Манасиев, Мартин Гяуров, Ангел Георгиев - Ачо, Николай Върбанов, Николай Антонов
Програма за месец Октомври
голяма сцена
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.