Сезон 2010 / 2011
  • ПРЕДИ/СЛЕД - 13 октомври 2010
  • автор: Роланд Шимелпфениг
  • режисьор: Иван Добчев
  • сценография: Красимир Вълканов
  • музика: Асен Аврамов
  • превод: Ангелина Георгиева
  • оператор: Любомир Младенов
  • анимация и постобработка: Красимир Вълканов
  • в спектакъла са използвани стихове на Ани Илков
  • във видеоматериала е използвана филмовата миниатюра на Збигнев Рибчински „ The Day Before”
  • участват: Елена Димитрова, Майя Остоич, Катерина Керемедчиева, Гергана Кофарджиева, Юлиян Рачков, Невена Калудова, Борис Георгиев, Сава Пиперов, Петя Силянова,  Милен Николов, Николай Върбанов, Росен Белов, Лора Мутишева, Пламен Манасиев, Михаил Милчев, Анастасия Лютова, Милена Живкова, Мартин Радилов, Мартин Гяуров

БРЕМЕНСКИТЕ МУЗИКАНТИ - 26 октомври 2010

  • автор: Братя Грим
  • адаптация и постановка: Венцислав Асенов
  • сценография: Венцислав Асенов (по идея на Маноела Дойчинова)
  • музика: Павел Васев
  • пластика: Мила Искренова
  • участват: Милен Николов, Момчил Степанов, Димитър Енчев, Росица Дичева, Йорданка Любенова, Лора Мутишева, Юлиян Рачков, Юлиян Малинов, Пламен Великов

ТРИМАТА МУСКЕТАРИ - 24 ноември 2010

  • автор: Марк Рехелс, по Александър Дюма
  • режисьор: Атанас О'Махони
  • сценография: Петко Танчев
  • музика: Краси Тодоров
  • превод: Ана Каракостова
  • сценичен бой: Борислав Илиев
  • участват: Анастасия Лютова, Лилия Маравиля, Лора Мутишева, Росица Дичева, Борис Георгиев, Калин Врачански, Мартин Гяуров, Милен Николов, Михаил Милчев, Николай Върбанов, Пламен Великов, Пламен Манасиев, Росен Белов, Сава Пиперов,  Юлиян Малинов, Юлиян Рачков, Красимир Митов

АГНЕС - 2 март 2011

  • автор: Михаил Вешим
  • режисьор: Съни Сънински
  • художник: Невяна Кавалджиева
  • музика: Тодор Стоянов
  • участват: Пламен Манасиев, Невена Калудова, Николай Върбанов, Росен Белов, Михаил Милчев, Мартин Гяуров, Лора Мутишева, Росица Дичева, Юлиян Рачков, Юлиян Малинов
Програма за месец Октомври
голяма сцена
22
Октомври, неделя
11.00
22
Октомври, неделя
19.00
24
Октомври, вторник
19.00
25
Октомври, сряда
19.00
26
Октомври, четвъртък
19.00
27
Октомври, петък
19.00
28
Октомври, събота
11.00
29
Октомври, неделя
11.00
31
Октомври, вторник
19.00
зала 49
29
Октомври, неделя
19.00
Програма за месец Ноември
голяма сцена
1
Ноември, сряда
19.00
2
Ноември, четвъртък
19.00
3
Ноември, петък
19.00
4
Ноември, събота
19.00
5
Ноември, неделя
11.00
7
Ноември, вторник
19.00
8
Ноември, сряда
19.00
10
Ноември, петък
19.00
11
Ноември, събота
11.00
12
Ноември, неделя
11.00
14
Ноември, вторник
19.00
15
Ноември, сряда
19.00
16
Ноември, четвъртък
19.00
17
Ноември, петък
19.00
19
Ноември, неделя
11.00
21
Ноември, вторник
19.00
22
Ноември, сряда
19.00
23
Ноември, четвъртък
19.00
26
Ноември, неделя
17.00
28
Ноември, вторник
19.00
29
Ноември, сряда
19.00
зала 49
11
Ноември, събота
19.00
18
Ноември, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.