АНТОН ГРИГОРОВ
АНТОН ГРИГОРОВ
ДАРИЯ СИМЕОНОВА
ДАРИЯ СИМЕОНОВА
ИВАЙЛО ГЕРАСКОВ
ИВАЙЛО ГЕРАСКОВ
ИЛИЯ ВИДЕЛИНОВ
ИЛИЯ ВИДЕЛИНОВ
ЙОРДАНКА ЛЮБЕНОВА
ЙОРДАНКА ЛЮБЕНОВА
ЛИЛИЯ МАРАВИЛЯ
ЛИЛИЯ МАРАВИЛЯ
ЛОРА МУТИШЕВА
ЛОРА МУТИШЕВА
МАРТИН ГЯУРОВ
МАРТИН ГЯУРОВ
МАРТИН ДИМИТРОВ
МАРТИН ДИМИТРОВ
МИЛА БАНЧЕВА
МИЛА БАНЧЕВА
МИЛЕНА ЖИВКОВА
МИЛЕНА ЖИВКОВА
МИХАИЛ МИЛЧЕВ
МИХАИЛ МИЛЧЕВ
НЕВЕНА КАЛУДОВА
НЕВЕНА КАЛУДОВА
НЕДА СПАСОВА
НЕДА СПАСОВА
НИКОЛАЙ АНТОНОВ
НИКОЛАЙ АНТОНОВ
НИКОЛАЙ ВЪРБАНОВ
НИКОЛАЙ ВЪРБАНОВ
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ
ПЕТЯ СИЛЯНОВА
ПЕТЯ СИЛЯНОВА
ПЛАМЕН МАНАСИЕВ
ПЛАМЕН МАНАСИЕВ
РОСЕН БЕЛОВ
РОСЕН БЕЛОВ
САВА ПИПЕРОВ
САВА ПИПЕРОВ
СИЛВИЯ ПЕТКОВА
СИЛВИЯ ПЕТКОВА
СИМОНА ХАЛАЧЕВА
СИМОНА ХАЛАЧЕВА
София Маринкова
София Маринкова
ЮЛИ МАЛИНОВ
ЮЛИ МАЛИНОВ
ЮЛИЯН РАЧКОВ
ЮЛИЯН РАЧКОВ
Програма за месец Февруари
голяма сцена
18
Февруари, неделя
11.00
20
Февруари, вторник
19.00
21
Февруари, сряда
19.00
22
Февруари, четвъртък
19.00
24
Февруари, събота
11.00
24
Февруари, събота
19.00
25
Февруари, неделя
11.00
25
Февруари, неделя
17.00
27
Февруари, вторник
19.00
28
Февруари, сряда
19.00
зала 49
18
Февруари, неделя
19.00
мраморно фоайе
Програма за месец Март
голяма сцена
1
Март, четвъртък
19.00
2
Март, петък
19.00
4
Март, неделя
11.00
6
Март, вторник
19.00
9
Март, петък
19.00
10
Март, събота
19.00
11
Март, неделя
11.00
13
Март, вторник
19.00
14
Март, сряда
19.00
15
Март, четвъртък
19.00
16
Март, петък
19.00
17
Март, събота
19.00
18
Март, неделя
19.00
19
Март, понеделник
19.00
21
Март, сряда
19.00
22
Март, четвъртък
19.00
23
Март, петък
19.00
24
Март, събота
11.00
25
Март, неделя
11.00
25
Март, неделя
17.00
27
Март, вторник
19.00
28
Март, сряда
19.00
29
Март, четвъртък
19.00
30
Март, петък
19.00
31
Март, събота
11.00
зала 49
11
Март, неделя
19.00
24
Март, събота
19.00
ПАРТНЬОРИ: Банка ДСКБул ИнсДомкоУебДизайн ООДБТА

Адрес на театъра:

бул. Янко Сакъзов 23А

Билетна каса:
02/944 24 85

Работно време:

понеделник - петък

10,00 ч. - 14,00 ч.

15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя

10,00 ч. - 13,00 ч.

13,30 ч. - 19,00 ч.